Architektura

Projektując nasze mieszkania chcieliśmy wyjść naprzeciw ludziom, którzy zdają sobie sprawę jak zmienne jest jutro. Dlatego atrakcyjność Stacji 3.0 dostrzegą również potencjalni najemcy.

Osiedle Stacja 3.0 nie jest kolejnym blokowiskiem na mapie Wrocławia. Stworzyliśmy miejsce, które swoim wyglądem nie będzie przypominać standardowych osiedli, zachowując równocześnie charakter okolicznych zabudowań. Niewysokie, kameralne budynki stanowią spójny stylistycznie kompleks, a dzięki dużym odległościom między nimi nie będziesz się czuć skrępowany wzrokiem sąsiadów.

Echo smart

Mieszkania dostępne w Stacji 3.0 wyposażone będą w szereg smart house’owych udogodnień, poprawiających komfort codziennego życia, sterowanych za pomocą telefonu.

Dopasowanie światła do aktualnego nastroju

Możliwość połączenia wszystkich urządzeń w mieszkaniu tak, by część obowiązków robiła się “sama”

Zdalne ustawianie temperatury

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom przyszłych mieszkańców, którzy nadają kształt swojej rzeczywistości Echo Investment postanowiło, że na Stacji 3.0 nie zabraknie:

Ładowarki do E-Car

Ładowarki samochodów elektrycznych, dostępne w każdym budynku osiedla - dla tych, którzy doceniają ekologiczne rozwiązania w transporcie.

Wieszaki rowerowe

Wygodne wieszaki na rowery - dla tych, którzy cenią aktywność fizyczną na dwóch kółkach.

Pakomatic

System do wygodnego odbioru paczek, działający na zasadzie popularnych “paczkomatów” - dla tych, którzy rozsądnie zarządzają swoim czasem i zwracają uwagę na komfort codziennego funkcjonowania.

Zielona strefa rekreacji

Funkcjonalnie rozplanowane teren rekreacji dla mieszkańców osiedla - dla tych, którzy doceniają relaks nie tylko w zaciszu własnych czterech ścian.