Inwestycja

Odkryj Wrocław na nowo!

Osiedle Stacja 3.0 poszerza jego horyzonty a Tobie pozwala zachować kontrolę nad własnym życiem

Bądź jeszcze bliżej swojego miasta Pewną regułą jest, że naszą drogę życiową musimy podporządkować do wydarzeń, do ludzi, a już najczęściej do miejsca, w którym zamierzamy żyć.

Punkt odbioru przesyłek

Zielona część wspólna

Stacja rowerowa

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych

Interaktywny plac zabaw dla dzieci

Echo Smart w standardzie

Czy musi tak być? Nie! Osiedle Stacja 3.0 powstało po to, abyś mógł funkcjonować na własnych zasadach, bez żadnych przymusów i ograniczeń. Nie tworzymy barier, my pomagamy Tobie je pokonać. Stworzyliśmy to miejsce dla ludzi i z myślą o ludziach

Echo smart

Mieszkania dostępne w Stacji 3.0 wyposażone będą w szereg inteligentnych rozwiązań Echo Smart, poprawiających komfort codziennego życia, sterowanych za pomocą telefonu.

Poznaj rozwiązania Echo Smart >

Dopasowanie światła do aktualnego nastroju

Możliwość połączenia wszystkich urządzeń w mieszkaniu tak, by część obowiązków robiła się “sama”

Zdalne ustawianie temperatury

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom przyszłych mieszkańców, którzy nadają kształt swojej rzeczywistości Echo Investment postanowiło, że na Stacji 3.0 nie zabraknie:

Ładowarki do pojazdów elektrycznych

Ładowarki do pojazdów elektrycznych, dostępne w każdym budynku osiedla - dla tych, którzy doceniają ekologiczne rozwiązania w transporcie.

Wieszaki rowerowe

Wygodne wieszaki na rowery - dla tych, którzy cenią aktywność fizyczną na dwóch kółkach.

Punkt odbioru przesyłek

Skrzynki do wygodnego odbioru paczek, dla tych którzy rozsądnie zarządzają swoim czasem i zwracają uwagę na komfort codziennego funkcjonowania w przestrzeni.

Zielona strefa rekreacji

Funkcjonalnie rozplanowane teren rekreacji dla mieszkańców osiedla - dla tych, którzy doceniają relaks nie tylko w zaciszu własnych czterech ścian.